Hydraulische afdichting US-38X52X10-PU94
Verwijzing : US-38X52X10-PU94
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie US-38X52X10-PU94 heeft een binnendiameter van 38 mm, een buitendiameter van 52 mm en een dikte van 10 mm. Het is gemaakt van PU.
  5 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kegellager - 30208-SKF SKF
KEGELLAGER 30208-SKF
Hydraulische afdichting - US-38X50X10-PU94 GEN
HYDRAULISCHE AFDICHTING US-38X50X10-PU94
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    38  MM
  • BUITENDIAMETER
    52  MM
  • DIKTE
    10  MM
  • MATERIAAL
    PU
  • TYPE
    US
  • HARDHEID
    94  S
  • GEWICHT
    10  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving