Hydraulische afdichting US-40X48X5-PU94
Verwijzing : US-40X48X5-PU94
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie US-40X48X5-PU94 heeft een binnendiameter van 40 mm, een buitendiameter van 48 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van PU.
  17 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6208-DDU-NSK NSK
spec_icon
KOGELLAGER 6208-DDU-NSK
Seegerring uitwendig - CIRCLIP-EXT-15 GEN
SEEGERRING UITWENDIG CIRCLIP-EXT-15
Schraperafdichting - RS-40X48X5-7-NBR90 GEN
SCHRAPERAFDICHTING RS-40X48X5-7-NBR90
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    40  MM
  • BUITENDIAMETER
    48  MM
  • DIKTE
    5  MM
  • MATERIAAL
    PU
  • TYPE
    US
  • HARDHEID
    94  S
  • GEWICHT
    3  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving