Het Hydraulische Afdichting met referentie US-43X63X10-NBR heeft een binnendiameter van 43 mm, een buitendiameter van 63 mm en een dikte van 10 mm. Het is gemaakt van NBR.
6 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?