Hydraulische afdichting US-45X53X8-PU94
Verwijzing : US-45X53X8-PU94
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie US-45X53X8-PU94 heeft een binnendiameter van 45 mm, een buitendiameter van 53 mm en een dikte van 8 mm. Het is gemaakt van PU.