Hydraulische afdichting US-50X58X8-PU94
Verwijzing : US-50X58X8-PU94
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie US-50X58X8-PU94 heeft een binnendiameter van 50 mm, een buitendiameter van 58 mm en een dikte van 8 mm. Het is gemaakt van PU.
  41 onderdelen op voorraad (2 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6202-2RS GEN
Waterdicht
KOGELLAGER 6202-2RS
PAP Glijlager - PAP5030-P20 GEN
PAP GLIJLAGER PAP5030-P20
Schraperafdichting - RS-50X58X4-7-NBR90 GEN
SCHRAPERAFDICHTING RS-50X58X4-7-NBR90
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    50  MM
  • BUITENDIAMETER
    58  MM
  • DIKTE
    8  MM
  • MATERIAAL
    PU
  • TYPE
    US
  • HARDHEID
    94  S
  • GEWICHT
    6  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving