Hydraulische afdichting US-50X63X10-PU94
Verwijzing : US-50X63X10-PU94
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie US-50X63X10-PU94 heeft een binnendiameter van 50 mm, een buitendiameter van 63 mm en een dikte van 10 mm. Het is gemaakt van PU.
  10 onderdelen op voorraad (1 dag geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Vet - LGMT2-35G-SKF SKF
VET LGMT2-35G-SKF
Schraperafdichting - RIA-50X65X7-10-NBR90 GEN
SCHRAPERAFDICHTING RIA-50X65X7-10-NBR90
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    50  MM
  • BUITENDIAMETER
    63  MM
  • DIKTE
    10  MM
  • MATERIAAL
    PU
  • TYPE
    US
  • HARDHEID
    94  S
  • GEWICHT
    13  G
  • VERPAKKING
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving