Het Hydraulische Afdichting met referentie US-53X65X6-NBR90 heeft een binnendiameter van 53 mm, een buitendiameter van 65 mm en een dikte van 6 mm. Het is gemaakt van NBR.
17 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?