Het Hydraulische Afdichting met referentie US-67X87X12-PU94 heeft een binnendiameter van 67 mm, een buitendiameter van 87 mm en een dikte van 12 mm. Het is gemaakt van PU.
5 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?