Het Hydraulische Afdichting met referentie US-6X10X3-PU94 heeft een binnendiameter van 6 mm, een buitendiameter van 10 mm en een dikte van 3 mm. Het is gemaakt van PU.
50+ onderdelen op voorraad (2 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?