Hydraulische afdichting US-6X13.50X5-PU94
Verwijzing : US-6X13.50X5-PU94
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie US-6X13.50X5-PU94 heeft een binnendiameter van 6 mm, een buitendiameter van 13.5 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van PU.
  6 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Seegerring uitwendig - CIRCLIP-EXT-7 GEN
SEEGERRING UITWENDIG CIRCLIP-EXT-7
O-ring afdichting - OR-8X2.65-NBR70 GEN
O-RING AFDICHTING OR-8X2.65-NBR70
V-snaren, getand - XPZ710-OPTIBELT OPTIBELT
V-SNAREN, GETAND XPZ710-OPTIBELT
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    6  MM
  • BUITENDIAMETER
    13.5  MM
  • DIKTE
    5  MM
  • MATERIAAL
    PU
  • TYPE
    US
  • HARDHEID
    94  S
  • GEWICHT
    1  G
  • VERPAKKING
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving