Hydraulische afdichting US-6X13X8-PU94
Verwijzing : US-6X13X8-PU94
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie US-6X13X8-PU94 heeft een binnendiameter van 6 mm, een buitendiameter van 13 mm en een dikte van 8 mm. Het is gemaakt van PU.