Hydraulische afdichting US-6X16X5-PU94
Verwijzing : US-6X16X5-PU94
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie US-6X16X5-PU94 heeft een binnendiameter van 6 mm, een buitendiameter van 16 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van PU.