Het Hydraulische Afdichting met referentie US-70X80X7-8-NBR90 heeft een binnendiameter van 70 mm, een buitendiameter van 80 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.
48 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?