Hydraulische afdichting US-70X85X9-PU94
Verwijzing : US-70X85X9-PU94
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie US-70X85X9-PU94 heeft een binnendiameter van 70 mm, een buitendiameter van 85 mm en een dikte van 9 mm. Het is gemaakt van PU.