Het Hydraulische Afdichting met referentie US-7X12X6-PU94 heeft een binnendiameter van 7 mm, een buitendiameter van 12 mm en een dikte van 6 mm. Het is gemaakt van PU.
1 onderdelen op voorraad (1 dag geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?