Hydraulische afdichting US-95X105X10-PU94
Verwijzing : US-95X105X10-PU94
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie US-95X105X10-PU94 heeft een binnendiameter van 95 mm, een buitendiameter van 105 mm en een dikte van 10 mm. Het is gemaakt van PU.
  24 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Hydraulische afdichting - UTSL-75X85X12-PU94 GEN
HYDRAULISCHE AFDICHTING UTSL-75X85X12-PU94
Schroefdraadborgmiddel - FILETAGE-ETANCHEITE-BASSE-PRESSION-577-50ML-LOCTITE LOCTITE
SCHROEFDRAADBORGMIDDEL FILETAGE-ETANCHEITE-BASSE-PRESSION-577-50ML-LOCTITE
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    95  MM
  • BUITENDIAMETER
    105  MM
  • DIKTE
    10  MM
  • MATERIAAL
    PU
  • TYPE
    US
  • HARDHEID
    94  S
  • GEWICHT
    17  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving