Hydraulische afdichting UT-33X43X10-PU94
Verwijzing : UT-33X43X10-PU94
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie UT-33X43X10-PU94 heeft een binnendiameter van 33 mm, een buitendiameter van 43 mm en een dikte van 10 mm. Het is gemaakt van PU.
  42 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogeltaatslager - 51102 GEN
KOGELTAATSLAGER 51102
O-ring afdichting - OR-55X3-NBR90 GEN
O-RING AFDICHTING OR-55X3-NBR90
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    33  MM
  • BUITENDIAMETER
    43  MM
  • DIKTE
    10  MM
  • MATERIAAL
    PU
  • TYPE
    UT
  • HARDHEID
    94  S
  • GEWICHT
    7  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving