Hydraulische afdichting UT-35X47X8-PU94
Verwijzing : UT-35X47X8-PU94
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie UT-35X47X8-PU94 heeft een binnendiameter van 35 mm, een buitendiameter van 47 mm en een dikte van 8 mm. Het is gemaakt van PU.
  11 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
SPI Afdichting - OAS-48X65X10-NBR GEN
SPI AFDICHTING OAS-48X65X10-NBR
Kogellager - 6208-SKF SKF
KOGELLAGER 6208-SKF
Glijlager bronze - BNZ12-20-30 GEN
GLIJLAGER BRONZE BNZ12-20-30
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    35  MM
  • BUITENDIAMETER
    47  MM
  • DIKTE
    8  MM
  • MATERIAAL
    PU
  • TYPE
    UT
  • HARDHEID
    94  S
  • GEWICHT
    7  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving