Hydraulische afdichting UT-50X60X7-PU94
Verwijzing : UT-50X60X7-PU94
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie UT-50X60X7-PU94 heeft een binnendiameter van 50 mm, een buitendiameter van 60 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van PU.
  16 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Seegerring uitwendig - CIRCLIP-EXT-8 GEN
SEEGERRING UITWENDIG CIRCLIP-EXT-8
Schraperafdichting - RIA-50X60X7-10-NBR90 GEN
SCHRAPERAFDICHTING RIA-50X60X7-10-NBR90
Schroefdraadborgmiddel - 270-10ML-LOCTITE LOCTITE
SCHROEFDRAADBORGMIDDEL 270-10ML-LOCTITE
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    50  MM
  • BUITENDIAMETER
    60  MM
  • DIKTE
    7  MM
  • MATERIAAL
    PU
  • TYPE
    UT
  • HARDHEID
    94  S
  • GEWICHT
    6  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving