Hydraulische afdichting UT-70X85X12-13-PU94
Verwijzing : UT-70X85X12-13-PU94
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie UT-70X85X12-13-PU94 heeft een binnendiameter van 70 mm, een buitendiameter van 85 mm en een dikte van 12 mm. Het is gemaakt van PU.