Hydraulische afdichting UTL-31.75X41.27X7.93-PU94
Verwijzing : UTL-31.75X41.27X7.93-PU94
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie UTL-31.75X41.27X7.93-PU94 heeft een binnendiameter van 31.75 mm, een buitendiameter van 41.27 mm en een dikte van 7.93 mm. Het is gemaakt van PU.
  5 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6004-2RS GEN
Waterdicht
KOGELLAGER 6004-2RS
PAP Glijlager - PAP2225-P10 GEN
PAP GLIJLAGER PAP2225-P10
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    31.75  MM
  • BUITENDIAMETER
    41.27  MM
  • DIKTE
    7.93  MM
  • MATERIAAL
    PU
  • TYPE
    UTL
  • HARDHEID
    94  S
  • GEWICHT
    5  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving