Hydraulische afdichting UTL-50.80X63.50X9.52-PU94
Verwijzing : UTL-50.80X63.50X9.52-PU94
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie UTL-50.80X63.50X9.52-PU94 heeft een binnendiameter van 50.8 mm, een buitendiameter van 63.5 mm en een dikte van 9.52 mm. Het is gemaakt van PU.
  50+ onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
PAP Glijlager - PAP1215-P10 GEN
PAP GLIJLAGER PAP1215-P10
Schraperafdichting - RS-50.80X63.50X6.40-9.52-NBR90 GEN
SCHRAPERAFDICHTING RS-50.80X63.50X6.40-9.52-NBR90
Rolstopper - T199-ASFERSA ASFERSA
ROLSTOPPER T199-ASFERSA
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    50.8  MM
  • BUITENDIAMETER
    63.5  MM
  • DIKTE
    9.52  MM
  • MATERIAAL
    PU
  • TYPE
    UTL
  • HARDHEID
    94  S
  • GEWICHT
    11  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving