Het Hydraulische Afdichting met referentie UTS-25X33X6-PU94 heeft een binnendiameter van 25 mm, een buitendiameter van 33 mm en een dikte van 6 mm. Het is gemaakt van PU.
14 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?