Het Hydraulische Afdichting met referentie UTSL-20X27X5.80-PU94 heeft een binnendiameter van 20 mm, een buitendiameter van 27 mm en een dikte van 5.8 mm. Het is gemaakt van PU.
46 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?