Het Hydraulische Afdichting met referentie UTSL-50X70X13.50-PU94 heeft een binnendiameter van 50 mm, een buitendiameter van 70 mm en een dikte van 13.5 mm. Het is gemaakt van PU.
8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?