Hydraulische afdichting UTSL-75X83X8-9-PU94
Verwijzing : UTSL-75X83X8-9-PU94
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie UTSL-75X83X8-9-PU94 heeft een binnendiameter van 75 mm, een buitendiameter van 83 mm en een dikte van 8 mm. Het is gemaakt van PU.
  11 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6205 GEN
KOGELLAGER 6205
PAP Glijlager - PAP4540-P20 GEN
PAP GLIJLAGER PAP4540-P20
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    75  MM
  • BUITENDIAMETER
    83  MM
  • DIKTE
    8  MM
  • MATERIAAL
    PU
  • TYPE
    UTSL
  • HARDHEID
    94  S
  • GEWICHT
    10  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving