Het Nilos Afdichting met referentie LSTO45-85-NILOS heeft een binnendiameter van 45 mm, een buitendiameter van 85 mm en een dikte van 4 mm.
22 onderdelen op voorraad (1 dag geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?