O-ring afdichting OR-100X4-MVQ70
Verwijzing : OR-100X4-MVQ70
GEN
Beschrijving
Het O-ring Afdichting met referentie OR-100X4-MVQ70 heeft een binnendiameter van 100 mm en een dikte van 4 mm. Het is gemaakt van MVQ.
  31 onderdelen op voorraad (2 dagen geleden )
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6001-2RS-C3 GEN
Waterdicht
KOGELLAGER 6001-2RS-C3
V-RING afdichting - VL160-FPM GEN
V-RING AFDICHTING VL160-FPM
  • BINNENDIAMETER
    100  MM
  • BUITENDIAMETER
    108  MM
  • DIKTE
    4  MM
  • MATERIAAL
    MVQ
  • GEWICHT
    5.13  G
Beschrijving
Verschil tussen NBR, FPM, EPDM, MVQ?
        van -30°C tot +120°C FPM = Viton = Fluorrubber
        van -20°C tot +200°C MVQ = Siliconenrubber
        van -50°C tot +210°C VOOR HYDROCARBONEN NBR = Nitril = Butadieenrubber - Acrylonitril
        van -20°C tot +200°C VOOR REMMIDDEL EPDM = Ethyleenpropyleen-dieenrubber
        van -40°C tot +150°C VOOR WATER EPDM = ethyleenpropyleen-dieenrubber
Hoe kies ik de maat van mijn O-ring?
Tolerantie ⌀ d1 = ± [(d10,95 x 0,009) + 0,11]
Als uw binnendiameter bijvoorbeeld 15 mm is, dan is de tolerantie = ±0,227 mm [(150,95 x 0,009) + 0,11]