O-ring afdichting OR-107.54X3.53-FPM90
Verwijzing : OR-107.54X3.53-FPM90
GEN
Beschrijving
Het O-ring Afdichting met referentie OR-107.54X3.53-FPM90 heeft een binnendiameter van 107.54 mm en een dikte van 3.53 mm. Het is gemaakt van FPM.
  10 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6211-2RS-INOX GEN
Waterdicht
KOGELLAGER 6211-2RS-INOX
Noten - KM8-INOX GEN
NOTEN KM8-INOX
SPI Afdichting - OAS-42X52X7-FPM GEN
SPI AFDICHTING OAS-42X52X7-FPM
  • BINNENDIAMETER
    107.54  MM
  • BUITENDIAMETER
    114.6  MM
  • DIKTE
    3.53  MM
  • MATERIAAL
    FPM
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    6.49  G
Beschrijving
Verschil tussen NBR, FPM, EPDM, MVQ?
        van -30°C tot +120°C FPM = Viton = Fluorrubber
        van -20°C tot +200°C MVQ = Siliconenrubber
        van -50°C tot +210°C VOOR HYDROCARBONEN NBR = Nitril = Butadieenrubber - Acrylonitril
        van -20°C tot +200°C VOOR REMMIDDEL EPDM = Ethyleenpropyleen-dieenrubber
        van -40°C tot +150°C VOOR WATER EPDM = ethyleenpropyleen-dieenrubber
Hoe kies ik de maat van mijn O-ring?
Tolerantie ⌀ d1 = ± [(d10,95 x 0,009) + 0,11]
Als uw binnendiameter bijvoorbeeld 15 mm is, dan is de tolerantie = ±0,227 mm [(150,95 x 0,009) + 0,11]