O-ring afdichting OR-10X3-EPDM70
Verwijzing : OR-10X3-EPDM70
GEN
Beschrijving
Het O-ring Afdichting met referentie OR-10X3-EPDM70 heeft een binnendiameter van 10 mm en een dikte van 3 mm. Het is gemaakt van EPDM.
  50+ onderdelen op voorraad (11 minuten geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 608-2Z-C3-SKF SKF
KOGELLAGER 608-2Z-C3-SKF
Seegerring uitwendig - CIRCLIP-EXT-8 GEN
SEEGERRING UITWENDIG CIRCLIP-EXT-8
O-ring afdichting - OR-10X3.50-EPDM70 GEN
O-RING AFDICHTING OR-10X3.50-EPDM70
  • BUITENDIAMETER
    16  MM
  • DIKTE
    3  MM
  • GEWICHT
    0.33  G
Beschrijving
Verschil tussen NBR, FPM, EPDM, MVQ?
        van -30°C tot +120°C FPM = Viton = Fluorrubber
        van -20°C tot +200°C MVQ = Siliconenrubber
        van -50°C tot +210°C VOOR HYDROCARBONEN NBR = Nitril = Butadieenrubber - Acrylonitril
        van -20°C tot +200°C VOOR REMMIDDEL EPDM = Ethyleenpropyleen-dieenrubber
        van -40°C tot +150°C VOOR WATER EPDM = ethyleenpropyleen-dieenrubber
Hoe kies ik de maat van mijn O-ring?
Tolerantie ⌀ d1 = ± [(d10,95 x 0,009) + 0,11]
Als uw binnendiameter bijvoorbeeld 15 mm is, dan is de tolerantie = ±0,227 mm [(150,95 x 0,009) + 0,11]