O-ring afdichting OR-130X2-NBR70
Verwijzing : OR-130X2-NBR70
GEN
Beschrijving
Het O-ring Afdichting met referentie OR-130X2-NBR70 heeft een binnendiameter van 130 mm en een dikte van 2 mm. Het is gemaakt van NBR.
  50+ onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
O-ring afdichting - OR-130X3-NBR70 GEN
O-RING AFDICHTING OR-130X3-NBR70
Duwschijven - AS1629-IKO IKO
DUWSCHIJVEN AS1629-IKO
Nokrollen - KR22-PP GEN
NOKROLLEN KR22-PP
  • BINNENDIAMETER
    130  MM
  • BUITENDIAMETER
    134  MM
  • DIKTE
    2  MM
  • GEWICHT
    1  G
Beschrijving
Verschil tussen NBR, FPM, EPDM, MVQ?
        van -30°C tot +120°C FPM = Viton = Fluorrubber
        van -20°C tot +200°C MVQ = Siliconenrubber
        van -50°C tot +210°C VOOR HYDROCARBONEN NBR = Nitril = Butadieenrubber - Acrylonitril
        van -20°C tot +200°C VOOR REMMIDDEL EPDM = Ethyleenpropyleen-dieenrubber
        van -40°C tot +150°C VOOR WATER EPDM = ethyleenpropyleen-dieenrubber
Hoe kies ik de maat van mijn O-ring?
Tolerantie ⌀ d1 = ± [(d10,95 x 0,009) + 0,11]
Als uw binnendiameter bijvoorbeeld 15 mm is, dan is de tolerantie = ±0,227 mm [(150,95 x 0,009) + 0,11]