O-ring afdichting OR-14.50X1.50-FPM80
Verwijzing : OR-14.50X1.50-FPM80
GEN
Beschrijving
Het O-ring Afdichting met referentie OR-14.50X1.50-FPM80 heeft een binnendiameter van 14.5 mm en een dikte van 1.5 mm. Het is gemaakt van FPM.
  50+ onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6001 GEN
KOGELLAGER 6001
O-ring afdichting - OR-12.50X1.50-FPM70 GEN
O-RING AFDICHTING OR-12.50X1.50-FPM70
Multiwave drukveren - MWCS-15.9-11.4-0.3-4.60-SS GEN
MULTIWAVE DRUKVEREN MWCS-15.9-11.4-0.3-4.60-SS
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    14.5  MM
  • BUITENDIAMETER
    17.5  MM
  • DIKTE
    1.5  MM
  • MATERIAAL
    FPM
  • TYPE
    OR
  • HARDHEID
    80  S
  • GEWICHT
    0.17  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving
HET ADVIES VAN DE EXPERT
Hoe lees ik de voorvoegsels op een O-ring?
Voorbeeld:
OR-40X3-NBR90
Waarbij
OR = producttype (O-ring of O-ring)
40X3 = binnendiameter X dikte
NBR = materiaal
90 = shore hardheid
Wat betekent het getal aan het einde van de referentie?
Verschil tussen NBR, FPM, EPDM, MVQ?
        van -30°C tot +120°C FPM = Viton = Fluorrubber
        van -20°C tot +200°C MVQ = Siliconenrubber
        van -50°C tot +210°C VOOR HYDROCARBONEN NBR = Nitril = Butadieenrubber - Acrylonitril
        van -20°C tot +200°C VOOR REMMIDDEL EPDM = Ethyleenpropyleen-dieenrubber
        van -40°C tot +150°C VOOR WATER EPDM = ethyleenpropyleen-dieenrubber
Hoe kies ik de maat van mijn O-ring?
Tolerantie ⌀ d1 = ± [(d10,95 x 0,009) + 0,11]
Als uw binnendiameter bijvoorbeeld 15 mm is, dan is de tolerantie = ±0,227 mm [(150,95 x 0,009) + 0,11]