O-ring afdichting OR-170X3.50-NBR80
Verwijzing : OR-170X3.50-NBR80
GEN
Beschrijving
Het O-ring Afdichting met referentie OR-170X3.50-NBR80 heeft een binnendiameter van 170 mm en een dikte van 3.5 mm. Het is gemaakt van NBR.
  13 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6302-2RSH-SKF SKF
Waterdicht
KOGELLAGER 6302-2RSH-SKF
Noten - KM12 GEN
NOTEN KM12
Schraperafdichting - RIA-150X165X9-12-NBR90 GEN
SCHRAPERAFDICHTING RIA-150X165X9-12-NBR90
  • BINNENDIAMETER
    170  MM
  • BUITENDIAMETER
    177  MM
  • DIKTE
    3.5  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • HARDHEID
    80  S
  • GEWICHT
    6.29  G
Beschrijving
Verschil tussen NBR, FPM, EPDM, MVQ?
        van -30°C tot +120°C FPM = Viton = Fluorrubber
        van -20°C tot +200°C MVQ = Siliconenrubber
        van -50°C tot +210°C VOOR HYDROCARBONEN NBR = Nitril = Butadieenrubber - Acrylonitril
        van -20°C tot +200°C VOOR REMMIDDEL EPDM = Ethyleenpropyleen-dieenrubber
        van -40°C tot +150°C VOOR WATER EPDM = ethyleenpropyleen-dieenrubber
Hoe kies ik de maat van mijn O-ring?
Tolerantie ⌀ d1 = ± [(d10,95 x 0,009) + 0,11]
Als uw binnendiameter bijvoorbeeld 15 mm is, dan is de tolerantie = ±0,227 mm [(150,95 x 0,009) + 0,11]