O-ring afdichting OR-195X7-NBR70
Verwijzing : OR-195X7-NBR70
GEN
Beschrijving
Het O-ring Afdichting met referentie OR-195X7-NBR70 heeft een binnendiameter van 195 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.
  5 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6204-2RSH-C3-SKF SKF
Waterdicht
KOGELLAGER 6204-2RSH-C3-SKF
Kralen - BA-20 GEN
KRALEN BA-20
20 20
Hydraulische afdichting - US-40X48X10-PU94 GEN
HYDRAULISCHE AFDICHTING US-40X48X10-PU94
  • BUITENDIAMETER
    209  MM
  • DIKTE
    7  MM
  • HARDHEID
    70  S
  • GEWICHT
    29.31  G
Beschrijving
Verschil tussen NBR, FPM, EPDM, MVQ?
        van -30°C tot +120°C FPM = Viton = Fluorrubber
        van -20°C tot +200°C MVQ = Siliconenrubber
        van -50°C tot +210°C VOOR HYDROCARBONEN NBR = Nitril = Butadieenrubber - Acrylonitril
        van -20°C tot +200°C VOOR REMMIDDEL EPDM = Ethyleenpropyleen-dieenrubber
        van -40°C tot +150°C VOOR WATER EPDM = ethyleenpropyleen-dieenrubber
Hoe kies ik de maat van mijn O-ring?
Tolerantie ⌀ d1 = ± [(d10,95 x 0,009) + 0,11]
Als uw binnendiameter bijvoorbeeld 15 mm is, dan is de tolerantie = ±0,227 mm [(150,95 x 0,009) + 0,11]