O-ring afdichting OR-200X4-NBR70
Verwijzing : OR-200X4-NBR70
GEN
Beschrijving
Het O-ring Afdichting met referentie OR-200X4-NBR70 heeft een binnendiameter van 200 mm en een dikte van 4 mm. Het is gemaakt van NBR.
  50+ onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Seegerring inwendig - CIRCLIP-INT-180 GEN
SEEGERRING INWENDIG CIRCLIP-INT-180
4 4
Vet - LGMT2-35G-SKF SKF
VET LGMT2-35G-SKF
  • BINNENDIAMETER
    200  MM
  • BUITENDIAMETER
    208  MM
  • DIKTE
    4  MM
  • GEWICHT
    9.66  G
Beschrijving
Verschil tussen NBR, FPM, EPDM, MVQ?
        van -30°C tot +120°C FPM = Viton = Fluorrubber
        van -20°C tot +200°C MVQ = Siliconenrubber
        van -50°C tot +210°C VOOR HYDROCARBONEN NBR = Nitril = Butadieenrubber - Acrylonitril
        van -20°C tot +200°C VOOR REMMIDDEL EPDM = Ethyleenpropyleen-dieenrubber
        van -40°C tot +150°C VOOR WATER EPDM = ethyleenpropyleen-dieenrubber
Hoe kies ik de maat van mijn O-ring?
Tolerantie ⌀ d1 = ± [(d10,95 x 0,009) + 0,11]
Als uw binnendiameter bijvoorbeeld 15 mm is, dan is de tolerantie = ±0,227 mm [(150,95 x 0,009) + 0,11]