O-ring afdichting OR-21.50X2.50-FPM80
Verwijzing : OR-21.50X2.50-FPM80
GEN
Beschrijving
Het O-ring Afdichting met referentie OR-21.50X2.50-FPM80 heeft een binnendiameter van 21.5 mm en een dikte van 2.5 mm. Het is gemaakt van FPM.
  50+ onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 61806-ZZ GEN
Stofdicht
KOGELLAGER 61806-ZZ
Naald - NRA-3X9.80 GEN
NAALD NRA-3X9.80
O-ring afdichting - OR-22X2.50-FPM80 GEN
O-RING AFDICHTING OR-22X2.50-FPM80
  • BINNENDIAMETER
    21.5  MM
  • BUITENDIAMETER
    26.5  MM
  • DIKTE
    2.5  MM
  • MATERIAAL
    FPM
  • HARDHEID
    80  S
  • GEWICHT
    0.7  G
Beschrijving
Verschil tussen NBR, FPM, EPDM, MVQ?
        van -30°C tot +120°C FPM = Viton = Fluorrubber
        van -20°C tot +200°C MVQ = Siliconenrubber
        van -50°C tot +210°C VOOR HYDROCARBONEN NBR = Nitril = Butadieenrubber - Acrylonitril
        van -20°C tot +200°C VOOR REMMIDDEL EPDM = Ethyleenpropyleen-dieenrubber
        van -40°C tot +150°C VOOR WATER EPDM = ethyleenpropyleen-dieenrubber
Hoe kies ik de maat van mijn O-ring?
Tolerantie ⌀ d1 = ± [(d10,95 x 0,009) + 0,11]
Als uw binnendiameter bijvoorbeeld 15 mm is, dan is de tolerantie = ±0,227 mm [(150,95 x 0,009) + 0,11]