O-ring afdichting OR-226X6-NBR70
Verwijzing : OR-226X6-NBR70
GEN
Beschrijving
Het O-ring Afdichting met referentie OR-226X6-NBR70 heeft een binnendiameter van 226 mm en een dikte van 6 mm. Het is gemaakt van NBR.
  50+ onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
MM trillingsdempers - MM4020-8 GEN
MM TRILLINGSDEMPERS MM4020-8
O-ring afdichting - OR-16X4-NBR70 GEN
O-RING AFDICHTING OR-16X4-NBR70
  • BINNENDIAMETER
    226  MM
  • BUITENDIAMETER
    238  MM
  • DIKTE
    6  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • GEWICHT
    24.73  G
Beschrijving
Verschil tussen NBR, FPM, EPDM, MVQ?
        van -30°C tot +120°C FPM = Viton = Fluorrubber
        van -20°C tot +200°C MVQ = Siliconenrubber
        van -50°C tot +210°C VOOR HYDROCARBONEN NBR = Nitril = Butadieenrubber - Acrylonitril
        van -20°C tot +200°C VOOR REMMIDDEL EPDM = Ethyleenpropyleen-dieenrubber
        van -40°C tot +150°C VOOR WATER EPDM = ethyleenpropyleen-dieenrubber
Hoe kies ik de maat van mijn O-ring?
Tolerantie ⌀ d1 = ± [(d10,95 x 0,009) + 0,11]
Als uw binnendiameter bijvoorbeeld 15 mm is, dan is de tolerantie = ±0,227 mm [(150,95 x 0,009) + 0,11]