O-ring afdichting OR-22X4-NBR90
Verwijzing : OR-22X4-NBR90
GEN
Beschrijving
Het O-ring Afdichting met referentie OR-22X4-NBR90 heeft een binnendiameter van 22 mm en een dikte van 4 mm. Het is gemaakt van NBR.
  50+ onderdelen op voorraad (1 dag geleden )
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 608-2RS GEN
Waterdicht
KOGELLAGER 608-2RS
Seegerring inwendig - CIRCLIP-INT-42 GEN
SEEGERRING INWENDIG CIRCLIP-INT-42
O-ring afdichting - OR-22X3.50-NBR90 GEN
O-RING AFDICHTING OR-22X3.50-NBR90
  • BUITENDIAMETER
    30  MM
  • DIKTE
    4  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    1.23  G
Beschrijving
Verschil tussen NBR, FPM, EPDM, MVQ?
        van -30°C tot +120°C FPM = Viton = Fluorrubber
        van -20°C tot +200°C MVQ = Siliconenrubber
        van -50°C tot +210°C VOOR HYDROCARBONEN NBR = Nitril = Butadieenrubber - Acrylonitril
        van -20°C tot +200°C VOOR REMMIDDEL EPDM = Ethyleenpropyleen-dieenrubber
        van -40°C tot +150°C VOOR WATER EPDM = ethyleenpropyleen-dieenrubber
Hoe kies ik de maat van mijn O-ring?
Tolerantie ⌀ d1 = ± [(d10,95 x 0,009) + 0,11]
Als uw binnendiameter bijvoorbeeld 15 mm is, dan is de tolerantie = ±0,227 mm [(150,95 x 0,009) + 0,11]