O-ring afdichting OR-23.60X3.15-NBR70
Verwijzing : OR-23.60X3.15-NBR70
GEN
Beschrijving
Het O-ring Afdichting met referentie OR-23.60X3.15-NBR70 heeft een binnendiameter van 23.6 mm en een dikte van 3.15 mm. Het is gemaakt van NBR.
  50+ onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6008-2RS-SKF SKF
Waterdicht
KOGELLAGER 6008-2RS-SKF
O-ring afdichting - OR-23.60X3.55-NBR70 GEN
O-RING AFDICHTING OR-23.60X3.55-NBR70
  • BINNENDIAMETER
    23.6  MM
  • BUITENDIAMETER
    29.9  MM
  • DIKTE
    3.15  MM
  • GEWICHT
    0.79  G
Beschrijving
Verschil tussen NBR, FPM, EPDM, MVQ?
        van -30°C tot +120°C FPM = Viton = Fluorrubber
        van -20°C tot +200°C MVQ = Siliconenrubber
        van -50°C tot +210°C VOOR HYDROCARBONEN NBR = Nitril = Butadieenrubber - Acrylonitril
        van -20°C tot +200°C VOOR REMMIDDEL EPDM = Ethyleenpropyleen-dieenrubber
        van -40°C tot +150°C VOOR WATER EPDM = ethyleenpropyleen-dieenrubber
Hoe kies ik de maat van mijn O-ring?
Tolerantie ⌀ d1 = ± [(d10,95 x 0,009) + 0,11]
Als uw binnendiameter bijvoorbeeld 15 mm is, dan is de tolerantie = ±0,227 mm [(150,95 x 0,009) + 0,11]