O-ring afdichting OR-234X3-NBR70
Verwijzing : OR-234X3-NBR70
GEN
Beschrijving
Het O-ring Afdichting met referentie OR-234X3-NBR70 heeft een binnendiameter van 234 mm en een dikte van 3 mm. Het is gemaakt van NBR.
  44 onderdelen op voorraad (2 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6208-SKF SKF
KOGELLAGER 6208-SKF
Duwschijven - LS2035 GEN
DUWSCHIJVEN LS2035
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    234  MM
  • BUITENDIAMETER
    240  MM
  • DIKTE
    3  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    OR
  • HARDHEID
    70  S
  • GEWICHT
    3  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving
HET ADVIES VAN DE EXPERT
Hoe lees ik de voorvoegsels op een O-ring?
Voorbeeld:
OR-40X3-NBR90
Waarbij
OR = producttype (O-ring of O-ring)
40X3 = binnendiameter X dikte
NBR = materiaal
90 = shore hardheid
Wat betekent het getal aan het einde van de referentie?
Verschil tussen NBR, FPM, EPDM, MVQ?
        van -30°C tot +120°C FPM = Viton = Fluorrubber
        van -20°C tot +200°C MVQ = Siliconenrubber
        van -50°C tot +210°C VOOR HYDROCARBONEN NBR = Nitril = Butadieenrubber - Acrylonitril
        van -20°C tot +200°C VOOR REMMIDDEL EPDM = Ethyleenpropyleen-dieenrubber
        van -40°C tot +150°C VOOR WATER EPDM = ethyleenpropyleen-dieenrubber
Hoe kies ik de maat van mijn O-ring?
Tolerantie ⌀ d1 = ± [(d10,95 x 0,009) + 0,11]
Als uw binnendiameter bijvoorbeeld 15 mm is, dan is de tolerantie = ±0,227 mm [(150,95 x 0,009) + 0,11]