Het O-ring Afdichting met referentie OR-23X1.50-EPDM70 heeft een binnendiameter van 23 mm en een dikte van 1.5 mm. Het is gemaakt van EPDM.
50+ onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?
Hoe lees ik de voorvoegsels op een O-ring?
Voorbeeld:
OR-40X3-NBR90
Waarbij
OR = producttype (O-ring of O-ring)
40X3 = binnendiameter X dikte
NBR = materiaal
90 = shore hardheid
Verschil tussen NBR, FPM, EPDM, MVQ?
van -30°C tot +120°C FPM = Viton = Fluorrubber
van -20°C tot +200°C MVQ = Siliconenrubber
van -50°C tot +210°C VOOR HYDROCARBONEN NBR = Nitril = Butadieenrubber - Acrylonitril
van -20°C tot +200°C VOOR REMMIDDEL EPDM = Ethyleenpropyleen-dieenrubber
van -40°C tot +150°C VOOR WATER EPDM = ethyleenpropyleen-dieenrubber
Tolerantie ⌀ d1 = ± [(d10,95 x 0,009) + 0,11]
Als uw binnendiameter bijvoorbeeld 15 mm is, dan is de tolerantie = ±0,227 mm [(150,95 x 0,009) + 0,11]