O-ring afdichting OR-24.50X1.50-NBR70
Verwijzing : OR-24.50X1.50-NBR70
GEN
Beschrijving
Het O-ring Afdichting met referentie OR-24.50X1.50-NBR70 heeft een binnendiameter van 24.5 mm en een dikte van 1.5 mm. Het is gemaakt van NBR.
  50+ onderdelen op voorraad (16 uur geleden )
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6205-C3-SKF SKF
KOGELLAGER 6205-C3-SKF
Duwschijven - AS1528 GEN
DUWSCHIJVEN AS1528
O-ring afdichting - OR-24.50X1-NBR70 GEN
O-RING AFDICHTING OR-24.50X1-NBR70
  • BINNENDIAMETER
    24.5  MM
  • BUITENDIAMETER
    27.5  MM
  • DIKTE
    1.5  MM
  • HARDHEID
    70  S
  • GEWICHT
    0.17  G
Beschrijving
Verschil tussen NBR, FPM, EPDM, MVQ?
        van -30°C tot +120°C FPM = Viton = Fluorrubber
        van -20°C tot +200°C MVQ = Siliconenrubber
        van -50°C tot +210°C VOOR HYDROCARBONEN NBR = Nitril = Butadieenrubber - Acrylonitril
        van -20°C tot +200°C VOOR REMMIDDEL EPDM = Ethyleenpropyleen-dieenrubber
        van -40°C tot +150°C VOOR WATER EPDM = ethyleenpropyleen-dieenrubber
Hoe kies ik de maat van mijn O-ring?
Tolerantie ⌀ d1 = ± [(d10,95 x 0,009) + 0,11]
Als uw binnendiameter bijvoorbeeld 15 mm is, dan is de tolerantie = ±0,227 mm [(150,95 x 0,009) + 0,11]