O-ring afdichting OR-240.670X5.330-NBR70
Verwijzing : OR-240.670X5.330-NBR70
GEN
Beschrijving
Het O-ring Afdichting met referentie OR-240.670X5.330-NBR70 heeft een binnendiameter van 240.67 mm en een dikte van 5.33 mm. Het is gemaakt van NBR.
  49 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
  • BINNENDIAMETER
    240.67  MM
  • BUITENDIAMETER
    251.33  MM
  • DIKTE
    5.33  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • HARDHEID
    70  S
  • GEWICHT
    20.69  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving
Verschil tussen NBR, FPM, EPDM, MVQ?
        van -30°C tot +120°C FPM = Viton = Fluorrubber
        van -20°C tot +200°C MVQ = Siliconenrubber
        van -50°C tot +210°C VOOR HYDROCARBONEN NBR = Nitril = Butadieenrubber - Acrylonitril
        van -20°C tot +200°C VOOR REMMIDDEL EPDM = Ethyleenpropyleen-dieenrubber
        van -40°C tot +150°C VOOR WATER EPDM = ethyleenpropyleen-dieenrubber
Hoe kies ik de maat van mijn O-ring?
Tolerantie ⌀ d1 = ± [(d10,95 x 0,009) + 0,11]
Als uw binnendiameter bijvoorbeeld 15 mm is, dan is de tolerantie = ±0,227 mm [(150,95 x 0,009) + 0,11]