O-ring afdichting OR-25.07X2.62-FPM90
Verwijzing : OR-25.07X2.62-FPM90
GEN
Beschrijving
Het O-ring Afdichting met referentie OR-25.07X2.62-FPM90 heeft een binnendiameter van 25.07 mm en een dikte van 2.62 mm. Het is gemaakt van FPM.
  50+ onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6202-2RS-C3 GEN
Waterdicht
KOGELLAGER 6202-2RS-C3
O-ring afdichting - OR-25.07X2.62-FPM70 GEN
O-RING AFDICHTING OR-25.07X2.62-FPM70
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    25.07  MM
  • BUITENDIAMETER
    30.31  MM
  • DIKTE
    2.62  MM
  • MATERIAAL
    FPM
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    0.89  G
Beschrijving
Verschil tussen NBR, FPM, EPDM, MVQ?
        van -30°C tot +120°C FPM = Viton = Fluorrubber
        van -20°C tot +200°C MVQ = Siliconenrubber
        van -50°C tot +210°C VOOR HYDROCARBONEN NBR = Nitril = Butadieenrubber - Acrylonitril
        van -20°C tot +200°C VOOR REMMIDDEL EPDM = Ethyleenpropyleen-dieenrubber
        van -40°C tot +150°C VOOR WATER EPDM = ethyleenpropyleen-dieenrubber
Hoe kies ik de maat van mijn O-ring?
Tolerantie ⌀ d1 = ± [(d10,95 x 0,009) + 0,11]
Als uw binnendiameter bijvoorbeeld 15 mm is, dan is de tolerantie = ±0,227 mm [(150,95 x 0,009) + 0,11]