O-ring afdichting OR-25.40X3-NBR70
Verwijzing : OR-25.40X3-NBR70
GEN
Beschrijving
Het O-ring Afdichting met referentie OR-25.40X3-NBR70 heeft een binnendiameter van 25.4 mm en een dikte van 3 mm. Het is gemaakt van NBR.
  42 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - R16-2RS GEN
Waterdicht
KOGELLAGER R16-2RS
Seegerring uitwendig - CIRCLIP-EXT-25 GEN
SEEGERRING UITWENDIG CIRCLIP-EXT-25
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    25.4  MM
  • BUITENDIAMETER
    31.4  MM
  • DIKTE
    3  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • HARDHEID
    70  S
  • GEWICHT
    0.76  G
Beschrijving
Verschil tussen NBR, FPM, EPDM, MVQ?
        van -30°C tot +120°C FPM = Viton = Fluorrubber
        van -20°C tot +200°C MVQ = Siliconenrubber
        van -50°C tot +210°C VOOR HYDROCARBONEN NBR = Nitril = Butadieenrubber - Acrylonitril
        van -20°C tot +200°C VOOR REMMIDDEL EPDM = Ethyleenpropyleen-dieenrubber
        van -40°C tot +150°C VOOR WATER EPDM = ethyleenpropyleen-dieenrubber
Hoe kies ik de maat van mijn O-ring?
Tolerantie ⌀ d1 = ± [(d10,95 x 0,009) + 0,11]
Als uw binnendiameter bijvoorbeeld 15 mm is, dan is de tolerantie = ±0,227 mm [(150,95 x 0,009) + 0,11]