O-ring afdichting OR-265X5-NBR80
Verwijzing : OR-265X5-NBR80
GEN
Beschrijving
Het O-ring Afdichting met referentie OR-265X5-NBR80 heeft een binnendiameter van 265 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van NBR.
  10 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kegellager - 30226 GEN
KEGELLAGER 30226
O-ring afdichting - OR-6X2-NBR90 GEN
O-RING AFDICHTING OR-6X2-NBR90
  • BINNENDIAMETER
    265  MM
  • BUITENDIAMETER
    275  MM
  • DIKTE
    5  MM
  • HARDHEID
    80  S
  • GEWICHT
    19.99  G
Beschrijving
Verschil tussen NBR, FPM, EPDM, MVQ?
        van -30°C tot +120°C FPM = Viton = Fluorrubber
        van -20°C tot +200°C MVQ = Siliconenrubber
        van -50°C tot +210°C VOOR HYDROCARBONEN NBR = Nitril = Butadieenrubber - Acrylonitril
        van -20°C tot +200°C VOOR REMMIDDEL EPDM = Ethyleenpropyleen-dieenrubber
        van -40°C tot +150°C VOOR WATER EPDM = ethyleenpropyleen-dieenrubber
Hoe kies ik de maat van mijn O-ring?
Tolerantie ⌀ d1 = ± [(d10,95 x 0,009) + 0,11]
Als uw binnendiameter bijvoorbeeld 15 mm is, dan is de tolerantie = ±0,227 mm [(150,95 x 0,009) + 0,11]