O-ring afdichting OR-304.17X6.99-EPDM70
Verwijzing : OR-304.17X6.99-EPDM70
GEN
Beschrijving
Het O-ring Afdichting met referentie OR-304.17X6.99-EPDM70 heeft een binnendiameter van 304.17 mm en een dikte van 6.99 mm. Het is gemaakt van EPDM.
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?
VERGELIJKBARE REFERENTIE OP VOORRAAD
O-ring afdichting - OR-304.17X6.99-NBR70 GEN
O-RING AFDICHTING OR-304.17X6.99-NBR70
  • BINNENDIAMETER
    304.17  MM
  • BUITENDIAMETER
    318.15  MM
  • DIKTE
    6.99  MM
  • MATERIAAL
    EPDM
  • HARDHEID
    70  S
  • GEWICHT
    43.14  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving
Verschil tussen NBR, FPM, EPDM, MVQ?
        van -30°C tot +120°C FPM = Viton = Fluorrubber
        van -20°C tot +200°C MVQ = Siliconenrubber
        van -50°C tot +210°C VOOR HYDROCARBONEN NBR = Nitril = Butadieenrubber - Acrylonitril
        van -20°C tot +200°C VOOR REMMIDDEL EPDM = Ethyleenpropyleen-dieenrubber
        van -40°C tot +150°C VOOR WATER EPDM = ethyleenpropyleen-dieenrubber
Hoe kies ik de maat van mijn O-ring?
Tolerantie ⌀ d1 = ± [(d10,95 x 0,009) + 0,11]
Als uw binnendiameter bijvoorbeeld 15 mm is, dan is de tolerantie = ±0,227 mm [(150,95 x 0,009) + 0,11]