O-ring afdichting OR-30X1.5-FPM80
Verwijzing : OR-30X1.5-FPM80
GEN
Beschrijving
Het O-ring Afdichting met referentie OR-30X1.5-FPM80 heeft een binnendiameter van 30 mm en een dikte van 1.5 mm. Het is gemaakt van FPM.
  50+ onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6203-C3-SKF SKF
KOGELLAGER 6203-C3-SKF
O-ring afdichting - OR-30X2-FPM80 GEN
O-RING AFDICHTING OR-30X2-FPM80
E-clip - E-CLIP-9-INOX GEN
E-CLIP E-CLIP-9-INOX
9 9
  • BINNENDIAMETER
    30  MM
  • BUITENDIAMETER
    33  MM
  • DIKTE
    1.5  MM
  • MATERIAAL
    FPM
  • HARDHEID
    80  S
  • GEWICHT
    0.33  G
Beschrijving
Verschil tussen NBR, FPM, EPDM, MVQ?
        van -30°C tot +120°C FPM = Viton = Fluorrubber
        van -20°C tot +200°C MVQ = Siliconenrubber
        van -50°C tot +210°C VOOR HYDROCARBONEN NBR = Nitril = Butadieenrubber - Acrylonitril
        van -20°C tot +200°C VOOR REMMIDDEL EPDM = Ethyleenpropyleen-dieenrubber
        van -40°C tot +150°C VOOR WATER EPDM = ethyleenpropyleen-dieenrubber
Hoe kies ik de maat van mijn O-ring?
Tolerantie ⌀ d1 = ± [(d10,95 x 0,009) + 0,11]
Als uw binnendiameter bijvoorbeeld 15 mm is, dan is de tolerantie = ±0,227 mm [(150,95 x 0,009) + 0,11]