O-ring afdichting OR-36X4-EPDM70
Verwijzing : OR-36X4-EPDM70
GEN
Beschrijving
Het O-ring Afdichting met referentie OR-36X4-EPDM70 heeft een binnendiameter van 36 mm en een dikte van 4 mm. Het is gemaakt van EPDM.
  50+ onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6202-2RSH-SKF SKF
Waterdicht
KOGELLAGER 6202-2RSH-SKF
Kralen - BA-6-INOX GEN
KRALEN BA-6-INOX
6 6
O-ring afdichting - OR-35X4-EPDM70 GEN
O-RING AFDICHTING OR-35X4-EPDM70
  • BINNENDIAMETER
    36  MM
  • BUITENDIAMETER
    44  MM
  • DIKTE
    4  MM
  • MATERIAAL
    EPDM
  • HARDHEID
    70  S
  • GEWICHT
    1.82  G
Beschrijving
Verschil tussen NBR, FPM, EPDM, MVQ?
        van -30°C tot +120°C FPM = Viton = Fluorrubber
        van -20°C tot +200°C MVQ = Siliconenrubber
        van -50°C tot +210°C VOOR HYDROCARBONEN NBR = Nitril = Butadieenrubber - Acrylonitril
        van -20°C tot +200°C VOOR REMMIDDEL EPDM = Ethyleenpropyleen-dieenrubber
        van -40°C tot +150°C VOOR WATER EPDM = ethyleenpropyleen-dieenrubber
Hoe kies ik de maat van mijn O-ring?
Tolerantie ⌀ d1 = ± [(d10,95 x 0,009) + 0,11]
Als uw binnendiameter bijvoorbeeld 15 mm is, dan is de tolerantie = ±0,227 mm [(150,95 x 0,009) + 0,11]