O-ring afdichting OR-57X2.50-NBR70
Verwijzing : OR-57X2.50-NBR70
GEN
Beschrijving
Het O-ring Afdichting met referentie OR-57X2.50-NBR70 heeft een binnendiameter van 57 mm en een dikte van 2.5 mm. Het is gemaakt van NBR.
  50+ onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6304-SKF SKF
KOGELLAGER 6304-SKF
Seegerring inwendig - CIRCLIP-INT-47 GEN
SEEGERRING INWENDIG CIRCLIP-INT-47
O-ring afdichting - OR-57X3-NBR70 GEN
O-RING AFDICHTING OR-57X3-NBR70
  • BINNENDIAMETER
    57  MM
  • BUITENDIAMETER
    62  MM
  • DIKTE
    2.5  MM
  • GEWICHT
    1  G
Beschrijving
Verschil tussen NBR, FPM, EPDM, MVQ?
        van -30°C tot +120°C FPM = Viton = Fluorrubber
        van -20°C tot +200°C MVQ = Siliconenrubber
        van -50°C tot +210°C VOOR HYDROCARBONEN NBR = Nitril = Butadieenrubber - Acrylonitril
        van -20°C tot +200°C VOOR REMMIDDEL EPDM = Ethyleenpropyleen-dieenrubber
        van -40°C tot +150°C VOOR WATER EPDM = ethyleenpropyleen-dieenrubber
Hoe kies ik de maat van mijn O-ring?
Tolerantie ⌀ d1 = ± [(d10,95 x 0,009) + 0,11]
Als uw binnendiameter bijvoorbeeld 15 mm is, dan is de tolerantie = ±0,227 mm [(150,95 x 0,009) + 0,11]